Разлика помеѓу преработките на „Африкански куп на нации 2008“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: ro:Cupa Africii pe Naţiuni 2008)
[[pl:Puchar Narodów Afryki 2008]]
[[pt:Campeonato Africano das Nações de 2008]]
[[ro:Cupa Africii pe Naţiuni 2008]]
[[ru:Кубок африканских наций 2008]]
[[sr:Афрички куп нација 2008.]]
86.434

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе