Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: pt:Conferência Oeste (NBA)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pt:Conferência Oeste)
с (Бот Менува: pt:Conferência Oeste (NBA))
[[no:Western Conference]]
[[pl:Konferencja Zachodnia]]
[[pt:Conferência Oeste (NBA)]]
[[sr:Западна конференција (НБА)]]
[[tr:Batı Konferansı (NBA)]]
2.061

уредување

Прегледник