Разлика помеѓу преработките на „Дирк Новицки“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 43 бајти ,  пред 10 месеци
с
*{{official website|http://www.41-world.com/default.php#home}}
*[http://www.dirk-nowitzki-foundation.org/ Фондација на Дирк Новицки]
*{{IMDb name|1185851}}
*[http://archive.fiba.com/pages/eng/fa/p/q/Dirk%20NOWITZKI/pid/21377/_//players.html Дирк Новицки на FIBA.com]
*{{IMDb name|1185851}}
 
{{Најкорисен играч во НБА}}
{{Најкорисен играч на НБА финалето}}
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Новицки, Дирк}}

Прегледник