Разлика помеѓу преработките на „Фиер (област)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
| name = Фиер
| native_name = Qarku i Fierit

Прегледник