Разлика помеѓу преработките на „Автономен регион во Муслимански Минданао“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава fi:Mindanaon autonominen alue
с (r2.7.3) (Робот: Додава hr:Autonomna regija Muslimanski Mindanao)
с (Робот: Додава fi:Mindanaon autonominen alue)
[[pt:Região Autónoma do Mindanau Muçulmano]]
[[ru:Автономный регион в Мусульманском Минданао]]
[[fi:Mindanaon autonominen alue]]
[[sv:Muslimska Mindanao]]
[[tl:Rehiyong Autonomo sa Muslim na Mindanao]]
85.496

уредувања

Прегледник