Разлика помеѓу преработките на „Филолошки факултет „Блаже Конески“ - Скопје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот менува: филозоф... -> философ...
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: филозоф... -> философ...)
|website= [http://www.flf.ukim.edu.mk/ www.flf.ukim.edu.mk]
<br />
[[Податотека:флфлого.png|лево|80п|Официјалното лого на филозофскиотфилософскиот факултет]]
}}
 
941.847

уредувања

Прегледник