Википедија:Кандидати за избрана статија/2015

Од Википедија — слободната енциклопедија
Кратенки:
ВП:КИС

FA evaluation.svg Кандидати за избрани статии

# Статија Состојба Вкупно гласови За /Против /Воздржан  Седмица на објавување Објавена?
1 Геополитика Yes check.svgОк Избрана 6 6/0/0 #50 (7.12.15 - 13.10.14) Check mark.svg

Поврзано[уреди извор]