Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: oc:Conferéncia Oèst de l'NBA
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: gl:Conferencia Oeste da NBA)
с (Бот Додава: oc:Conferéncia Oèst de l'NBA)
[[it:NBA Western Conference]]
[[no:Western Conference]]
[[oc:Conferéncia Oèst de l'NBA]]
[[pl:Konferencja Zachodnia]]
[[pt:Conferência Oeste (NBA)]]
109.264

уредувања

Прегледник