Разлика помеѓу преработките на „Туамоту“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 170 бајти ,  пред 3 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошката, replaced: {{lang| → {{јаз|)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
*[http://www.TahitiTourisme.com Официјално туристичко место на Тахити]
*[http://www.presidence.pf/index.php?181 Географско мрежно место]
*[http://www.polynesie-francaise.gouv.fr/actualite/elections2004/resultats-definitifs.asp Административно мрежно место] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20051023045941/http://www.polynesie-francaise.gouv.fr/actualite/elections2004/resultats-definitifs.asp |date=2005-10-23 }}
 
{{coord|18|02|27|S|141|24|34|W|region:PF_type:isle|display=title}}
29.743

уредувања

Прегледник