Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Ca7apult“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 657 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
|Денес е {{CURRENTDAY}} [[{{CURRENTMONTHNAME}}]] [[{{CURRENTYEAR}}]] година. Википедија на [[Македонски јазик]] има [[Special:Statistics|{{NUMBEROFARTICLES}}]] статии.
|}
 
 
<inputbox>
width=45
</inputbox>
 
<center>[https://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0:%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8_%D0%BF%D0%BE%D0%B4_%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0 Статии под моментална поголема промена]<br/ >
[https://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0:%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8_%D0%B7%D0%B0_%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%9A%D0%B5 Статии за викифицирање]</center>
 
{{Вики-Одржување|Ca7apult}}

Прегледник