Корисник:Dandarmkd

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Детаљи
Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.
26 Овој Википедијанец има 26 години, 9 месеци и 2 дена
на 17 октомври, 2021.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 9 години, 11 месеци и 26 дена.
Собирен преглед на создадените статии
Бројност Датум Јубилејна статија
Прва статија 13 ноември 2011 СЕХА лига
Десетта статија 7 октомври 2013 Фудбалски куп на Македонија 2012-2013
Дваесетта статија 6 декември 2013 Фудбалски куп на Македонија 2009-2010
Педесетта статија 9 август 2014 Втора фудбалска лига на Македонија 1999/2000
Стота статија 30 јуни 2015 ФК Шкупи
Двестота статија 9 февруари 2017 КК Неметали Огражден
Петстота статија 25 април 2020 Бело знаме (слика)
Илјадита статија 23 ноември 2020 Марија Тереза Рафаела Шпанска