Директ Енержи: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(нова страница)
 
сНема опис на уредувањето
{{Инфокутија велосипедски тим
| name = Директ Енержи
| image = [[Податотека:TeamDirect EuropcarÉnergie logo.svg|250п]]
| code = DEN
| registered = [[Франција]]

Прегледник