Прејди на содржината

Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:Rietumu konference (NBA))
[[fr:Conférence Ouest de NBA]]
[[gl:Conferencia Oeste da NBA]]
[[ko:웨스턴 컨퍼런스 (NBA)]]
[[hi:पश्चिमी कांफ्रेंस (एन बी ए)]]
[[hu:Nyugati főcsoport (NBA)]]
[[id:Western Conference (NBA)]]
[[it:NBA Western Conference]]
[[ko:웨스턴 컨퍼런스 (NBA)]]
[[lv:Rietumu konference (NBA)]]
[[hu:Nyugati főcsoport (NBA)]]
[[no:Western Conference (NBA)]]
[[oc:Conferéncia Oèst de la NBA]]
[[pl:Konferencja Zachodnia]]
[[pt:Conferência Oeste (NBA)]]
[[ru:Западная конференция (НБА)]]
[[sl:Zahodna konferenca (NBA)]]
[[sr:Западна конференција (НБА)]]
86.434

уредувања