ЖС „Зајас“: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 60 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Замена со соодветна предлошка, replaced: Никулец за железничка станица во Република Македонија → ЖС-Македонија-ник using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Замена со соодветна предлошка, replaced: Никулец за железничка станица во Република Македонија → ЖС-Македонија-ник using AWB)
{{Железнички станици на линијата Скопје-Кичево}}
 
{{Никулец за железничка станица во Република ЖС-Македонија-никулец}}
 
[[Категорија:Железнички станици во Македонија|Зајас]]

Прегледник