Разлика помеѓу преработките на „Дивље“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
 
== Општествени институции ==
Во селото Дивљедивље нема никакви општествени институции .<br />
== Администрација и политика ==
Во селото Дивље кога доваѓадоаѓа збор за гласање , гласањето се врши во голманската школа "Александар Стефановик" .<br />
== Културни и природни знаменитости ==
<br />
34

уредувања

Прегледник