Разлика помеѓу преработките на „Железница“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 7 години
с
r2.5.4) (Робот: Ја менувам vls:Yzern weg во vls:Yzerweg
с (Отстрането уредувањето на 181.80.167.24 (разговор), вратено на последната верзија на Makecat-bot)
с (r2.5.4) (Робот: Ја менувам vls:Yzern weg во vls:Yzerweg)
[[ur:پٹری]]
[[vi:Giao thông đường sắt]]
[[vls:Yzern wegYzerweg]]
[[zh-yue:鐵路]]
[[zh:鐵路運輸]]
5.215

уредувања

Прегледник