Разговор:Железница

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 03:17, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest. Ми треба помош околу едно прашање,ако може!?...Добри и лоши страни на железнички,патен,воден,воздушен и цевководен транспорт?...ве молам! Ени =(