Колумбус: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 48 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ext:Columbus (Ohio), scn:Columbus (Ohio)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава nap:Columbus (Ohio))
с (r2.7.2) (Робот: Додава ext:Columbus (Ohio), scn:Columbus (Ohio))
[[es:Columbus (Ohio)]]
[[eo:Columbus (Ohio)]]
[[ext:Columbus (Ohio)]]
[[eu:Columbus (Ohio)]]
[[fa:کلمبوس]]
[[sco:Columbus, Ohio]]
[[sq:Columbus (Ohio)]]
[[scn:Columbus (Ohio)]]
[[simple:Columbus, Ohio]]
[[sk:Columbus (Ohio)]]
7.011

уредување

Прегледник