Разлика помеѓу преработките на „Шангај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mi:Shanghai
с (Бот Додава: kl:Shanghai)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mi:Shanghai)
[[mg:Shanghai]]
[[ml:ഷാങ്ഹായ്]]
[[mi:Shanghai]]
[[mr:षांघाय]]
[[arz:شانجهاى]]
[[rm:Schanghai]]
[[qu:Shanghai]]
[[rue:Шанґгай]]
[[ru:Шанхай]]
[[rue:Шанґгай]]
[[sah:Шанхай]]
[[sco:Shanghai]]
86.434

уредувања

Прегледник