Придонеси на корисникот

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овој корисник е блокиран. Последните ставки во дневникот на блокирања, за ваша информација се дадени подолу:

  • 16:40, 6 јануари 2020 Ehrlich91 разговор придонеси го блокираше корисникот Иван Стефановски разговор придонеси со истек 1 месец (оневозможено создавање кориснички сметки, блокирана е-поштенска адреса) (Вметнување глупости во страниците: спамирање со додавање содржина, која не е напишана правилно на македонски јазик)
Преглед на целиот дневник
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼-contribs-top⧽
⧼-contribs-date⧽

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).