Корисник:Иван Стефановски

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво, јас сум Иван Стефановски, и јас сум корисник и уредувач на македонска Википедија. Јас проучувам да пишувам страници, но и сосема така кога читам.

Прекин со функција[уреди | уреди извор]

Ако корисникот е подолго блокиран, опциите (уредување, поместување или создавање) не можат да функционираат и Википедија не го признава тоа.