Разлика помеѓу преработките на „Ема Вотсон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: clean up, replaced: |name= → |author=
с (→‎top: clean up, replaced: | accessyear= → |access-date=)
с (→‎Надворешни врски: clean up, replaced: |name= → |author=)
{{wikiquote|Emma Watson}}
* [http://www.emmawatsonofficial.com Официјалната страница на Ема Ватсон] {{en}}
* {{Imdb name|id=0914612|nameauthor=Ема Вотсон}}
* [http://news.bbc.co.uk/cbbcnews/hi/newsid_2380000/newsid_2381000/2381021.stm Водич за глумците во Хари Потер] на [[BBC]]
 

Прегледник