Послание до Галатјаните: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нов клуч Категорија:Посланија: „Послание“ користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (нов клуч Категорија:Посланија: „Послание“ користејќи го HotCat)
[[Категорија:Книги од Новиот завет]]
[[Категорија:Павлови посланија]]
[[Категорија:Посланија|Послание]]
[[Категорија:Галатија]]

Прегледник