Прејди на содржината

Послание до Галатјаните: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{наводи}}
 
{{Послание до Галатјаните}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Галатјани}}
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Галатјани}}
[[Категорија:Послание до Галатјаните| ]]
[[Категорија:Книги од Новиот завет]]
[[Категорија:Павлови посланија]]