Разлика помеѓу преработките на „Дирк Новицки“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 48 бајти ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
с
с
*{{IMDb name|1185851}}
 
{{Најкорисен играч во НБА}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Новицки, Дирк}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Новицки, Дирк}}
[[Категорија:Германски кошаркари]]
[[Категорија:Играчи во НБА]]

Прегледник