Разлика помеѓу преработките на „Лукас Подолски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
| nationalyears3 = 2003 |nationalteam3 = [[Германска фудбалска репрезентација до 19 години|Германија U19]] |nationalcaps3 = 3 |nationalgoals3 = 6
| nationalyears4 = 2004 |nationalteam4 = [[Германска фудбалска репрезентација до 21 години|Германија U21]] |nationalcaps4 = 5 |nationalgoals4 = 0
| nationalyears5 = 2004– |nationalteam5 = [[Германска фудбалскаФудбалска репрезентација на Германија|Германија]] |nationalcaps5 = 106 |nationalgoals5 = 44 <!-- When you update this parameter, please update the ntupdate parameter! -->
| pcupdate = 16:42, 1 декември 2012 (UTC)
| ntupdate = 15:44, 16 ноември 2012 (UTC)

Прегледник