Разлика помеѓу преработките на „Области во Казахстан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.8) (Робот: Додава eo:Teritoria organizado de Kazaĥio
с (r2.6.8) (Робот: Додава eo:Teritoria organizado de Kazaĥio)
[[en:Provinces of Kazakhstan]]
[[es:Organización territorial de Kazajistán]]
[[eo:Teritoria organizado de Kazaĥio]]
[[eu:Kazakhstanen banaketa administratiboa]]
[[fa:فهرست استان‌های قزاقستان]]
3.967

уредувања

Прегледник