Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 53 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{| align="right" border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin-left:0.5em;margin-bottom:0.5em; border-collapse:collapse;" width="250px"
|-
941.847

уредувања

Прегледник