Корисник:1111tomica

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Nuvola apps korn.png

Започнати страни[уреди | уреди извор]

Статии[уреди | уреди извор]

Шаблони[уреди | уреди извор]

Награди[уреди | уреди извор]

Barnstar of Diligence.png Награда за извонреден уредувач
Награда за острото набљудување, прецизноста, и неуморното придонесување во заедицата. За послушаните совети, упорноста, трудот, заинтересираноста, и општо за извонредноста во работата.--Макс(разговор) 19:19, 4 август 2009 (UTC)
Central-Europe-map.png
Унгарија, Австрија,... Извонредно!!! Продолжи само така.
од Kiril Simeonovski (разговор)
|}