Википедија:ОХКР: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
# [[Јоргос Сеферис]]
# [[Франс Емил Силанпе]]
# [[Гинтер Грас]]
|-
|valign=top| 2. ||valign=top| [[User:BobanBlazeski|Бобан Блажески]]<br>наставник-уредувач||
# [[Џон Максвел Куци]]
# [[Нагиб Махфуз]]
# [[Гинтер Грас]]
|-
|valign=top| 6. ||valign=top| [[User:anastasija.kosteska|Анастасија Костеска]]<br>ученик-уредувач||

Прегледник