Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 26 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q188890 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 38 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q188890 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q188890 (translate me))
[[Категорија:Окрузи на Унгарија]]
[[Категорија:Унгарија]]
 
[[ms:Wilayah Veszprém]]

Прегледник