Колорадо Спрингс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hy:Կոլորադո Սպրինգս
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува yo:Colorado Springs)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hy:Կոլորադո Սպրինգս)
[[fr:Colorado Springs]]
[[ko:콜로라도스프링스]]
[[hy:Կոլորադո Սպրինգս]]
[[ia:Colorado Springs]]
[[it:Colorado Springs]]
7.011

уредување

Прегледник