Податотека:Vista Login Manager Cropped.svg

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(SVG податотека, номинално 100 × 76 пиксели, големина: 10 КБ)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.
Опис

Cropped version of icon from the Vista theme.

Датум Traced 2008-04-15
Извор Image:Vista-Login Manager2.png, from [1]
Автор Sa-Ki at DeviantArt, traced by User:Stannered
Дозвола
(Повторно користење на податотекава)
GNU head Ова дело е слободна програмска опрема; можете да го распространувате и/или менувате под условите на ГНУ-овата Општа јавна лиценца според објавеното од Фондацијата за слободна програмска опрема; верзија 2 на лиценцата, или било која понова верзија. Дело се распространува со надеж дека ќе биде од корист, но без било каква гаранција; дури ни подразбраната гаранција за продажна погодност или соодветност за определена цел. Погледајте ги верзијата 2 и верзијата 3 на ГНУ-овата Општа јавна лиценца за повеќе информации.
Други верзии

Image:Vista-Login Manager2.png, Uncropped version

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна06:39, 21 мај 2012Минијатура на верзијата од 06:39, 21 мај 2012100 × 76 (10 КБ)AnonMoosremove unused
14:21, 15 април 2008Минијатура на верзијата од 14:21, 15 април 2008100 × 76 (12 КБ)Stannered{{Information |Description=Cropped version of icon from the Vista theme. |Source=Image:Vista-Login Manager2.png, from [http://sa-ki.deviantart.com] |Date=Traced 2008-04-15 |Author=Sa-Ki at DeviantArt, traced by User:Stannered |Permission={{GPL}}

Глобална употреба на податотеката

Оваа податотека ја користат и следниве викија:

Погледајте ја останатата глобална употреба на податотекава.

Метаподатоци