Разлика помеѓу преработките на „Фердинанд II (Арагон)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ro:Ferdinand al II-lea de Aragon)
[[pl:Ferdynand II Katolicki]]
[[pt:Fernando II de Aragão]]
[[ro:Ferdinand al II-lea de Aragon]]
[[ru:Фердинанд II Арагонский]]
[[scn:Firdinannu II di Aragona]]
2.249

уредувања

Прегледник