Разлика помеѓу преработките на „Трејси Чепмен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎Надворешни Врски: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска
с (→‎Биографија: Правописна исправка, replaced: 90тите → 90-тите using AWB)
с (→‎Надворешни Врски: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
 
== Надворешни Врски ==
{{Ризница-врска}}
{{commonscat}}
* [http://www.tracychapman.com/ Официјална Страна]
* [http://www.about-tracy-chapman.net/ Неофицијална страна на Чепман]

Прегледник