1 јуни (починале): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(дополнување)
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[2003]] 
|[[Панче Васоски]] — македонски актерглумец.
|-
|valign="top" align="right"|[[2008]] 

Прегледник