Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Иран“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
*[[Министерство за нафта на Иран|Министерство за нафта]]
**[[Голам хосеин Нозари]]
***[[Национална иранска нафтена компанија|НИФК]]
*[[Земјоделие на Иран]]
**[[Мохамад Реза Ескандари]]

Прегледник