Википедија:Кориснички кутии/Телевизија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Телевизија[уреди извор]

ТВ Серии[уреди извор]


КОД РЕЗУЛТАТ ШТО ВОДИ ОВДЕ?

{{Корисник:КК/МонтиПајтон}}

Што води овде?

{{Корисник:КК/Firefly}}

fireflyТие не можат да му го одземат небото на овој корисник.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Futurama}}

FUTU.svgGood news, everyone! Овој корисник ја гледа Футурама.
Што води овде?

{{Корисник:КК/саут парк}}

SP Овој корисник ги обожава South Park!.
Што води овде?

{{Корисник:КК/24}}

24DNTV.svg Џек Бауер прашува:
За кого работиш?!
Што води овде?

{{Корисник:КК/Не за ТВ}}

Tv brainwashing.jpg Корисникот не гледа телевизија и смета дека преку гледање се пере мозокот на гледачите.
Што води овде?