Википедија:Кориснички кутии/Философија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Верувања[уреди извор]

КОД РЕЗУЛТАТ ШТО ВОДИ ОВДЕ?

{{Корисник:КК/Филозофија}}

Plato-raphael.jpg Овој корисник се интересира за филозофија.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Монголска цивилизација}}

Mongolski sojombo simbol.png Овој корисник е заинтересиран за монголската цивилизација, култура и јазик.
Што води овде?

{{Корисник:КК/негрчка цивилизација}}

Негрчка цивилизација.jpg Овој корисник не верува во грчка цивилизација и култура
Што води овде?