Корисник:КК/Не за ТВ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Tv brainwashing.jpg Корисникот не гледа телевизија и смета дека преку гледање се пере мозокот на гледачите.