Википедија:Кориснички кутии/Историја

Од Википедија — слободната енциклопедија
КОД РЕЗУЛТАТ ШТО ВОДИ ОВДЕ?

{{Корисник:КК/Античка Америка}}

Chichen-Itza-Castillo-Seen-From-East.JPGОвој корисник е заинтересиран за Античките американски цивилизации.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Историја на уметност}}

Stylized Mona Lisa.svgОвој корисник го интересира
историја на уметност.
Што води овде?