Википедија:Кориснички кутии/Животни

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Хоби[уреди извор]

КОД РЕЗУЛТАТ ШТО ВОДИ ОВДЕ?

{{Корисник:КК/Загрозени}}

Status iucn3.1 EN.svgОвој корисник никогаш не сака да ја види сликата од лево.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Без трговија на животни}}

No pet.svg Овој корисник мисли дека не треба да се тргува со животни, туку да им се понуди дом.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Против убивање животни}}

Poisson mort.jpgОвој корисник е против убивање животни.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Мачки}}

Sterling.png Овој корисник сака мачки.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Верверички}}

Eastern Grey Squirrel in St James's Park, London - Nov 2006 edit.jpg Овој корисник сака верверички.
Што води овде?