Википедија:Кориснички кутии/Географија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
КОД РЕЗУЛТАТ ШТО ВОДИ ОВДЕ?

{{Корисник:КК/Океанија}}

Oceania mk.svg Овој корисник е заинтересиран за Океанија.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Франкофил}}

Flag of France.svgОвој корисник е франкофил
Што води овде?

{{Корисник:КК/Туркофил}}

Flag of Turkey.svgОвој корисник е туркофил
Што води овде?

{{Корисник:КК/Русофил}}

Flag of Russia.svg Овој корисник е
русофил
Coat of Arms of the Russian Federation.svg
Што води овде?