Википедија:Кориснички кутии/Хумор

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Хумор[уреди извор]

КОД РЕЗУЛТАТ ШТО ВОДИ ОВДЕ?

{{Корисник:КК/зло копиле}}

Skull and Crossbones.svg
Овој корисник е зло копиле.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Безначајна анимација}}

Newtons cradle animation book 2.gifОвој корисник обожава да гледа безначајни анимации.
Што води овде?

{{Корисник:КК/топче}}

Animexample.gifОвој корисник знае дека топчето на сликата никогаш нема да запре да скока
Што води овде?

{{Корисник:КК/укапоаН}}

укапоан атич кинсирок јовО
Што води овде?

{{Корисник:КК/Копивронг}}

NoCopyright.svg

Овој корисник го нервира
целата таа работа со лиценцитe.
Што води овде?

{{Корисник:КК/злобен}}

Villainc.svgОвој корисник има злобни планови за иднината.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Среќен}}

718smiley.pngОвој корисник е среќен.
Што води овде?

{{Корисник:КК/Збунет}}

Confused.svgОвој корисник е збунет.
Што води овде?

{{Корисник:КК/тоалет}}

Pictograms-nps-restrooms.svg
Овој корисник оди во тоалет 5 пати дневно.
Што води овде?