Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Амстердам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
*[[Korean Air]] (Сеул)
*[[Martinair]] (Аруба, Канкун, Коломбо, Куракао, Хавана, Мајами, Монтиго Беј, Парамарибо, Пукет, Пуерто Плата, Пунта Кана, Сан Хозе, Сан Хуан, Тобаго, Торонто, Ванкувер, Варадеро)
*[[Onur Air]] (Анкара, [[Аеродром Анталија|Анталија]], Бодрум, Даламан, [[Аеродром Истанбул Ататурк|Истанбул Ататурк]], Измир)
*[[Pakistan International Airlines]] (Исламабад, [[Аеродром Истанбул Ататурк|Истанбул Ататурк]])<ref>http://www.ftnnews.com/content/view/2231/33/lang,english/</ref>
*[[Pegasus Airlines]] ([[[[Аеродром Анталија|Анталија]]]])
721

уредување

Прегледник