Разлика помеѓу преработките на „Алекс Расмусен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Достигнувања: Јазична исправка, replaced: Индивидуал → Поединеч
с (Јазична исправка, replaced: = Возач → = возач, индивидуал → поединеч (6))
с (→‎Достигнувања: Јазична исправка, replaced: Индивидуал → Поединеч)
;2011
: 1. Меѓународно првенство Филаделфија
: 1. Етапа 21 ([[ИндивидуаленПоединечен хронометар|ITT]]) [[Џиро д’Италија 2011|Џиро д’Италија]]
: 4. Национално хронометарско првенство
;2012

Прегледник