Разлика помеѓу преработките на „Ненад Милосављевиќ“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
| 1982. || [[Илинден (телевизиска серија)|Илинден]] ТВ серија || [[Питу Гули]]
|-
| 1982. || [[Тумба, тумба, дивина (филм)|Тумба, тумба дивина]] ТВ филм || /
|-
| 1983. || [[Записник (филм)|Записник]] ТВ филм || /

Прегледник