Разлика помеѓу преработките на „КК Струмица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
с
| бои = бела и црна<br>{{color box|white}} {{color box|black}}
| претседател =
| тренер = ПетарВласиос НастевВлаикидис
| титули = нема
| лига = [[Прва македонска кошаркарска лига|Прва Лига Мажи]]

Прегледник