The Last Days of Disco Stick

Од Википедија — слободната енциклопедија

Последните Денови на Диско Стапот е педесет и третата аепизода на американската серија Озборувачка.[1]

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. „Gossip Girl Episode Listings“. thefutoncritic.com. Посетено на March 20, 2011.

Надворешни врски[уреди | уреди извор]