Lady Gaga: Queen of Pop

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Лејди Гага: Кралица на Попот е автобиографија на американската пејачка Лејди Гага напишана од Емили Херберт, а објавена во Обединетото Кралство од страна на John Blake Publishing Ltd.

Понатамошно читање[уреди | уреди извор]

Дополнителни рецензии
Други биографии

Надворешни врски[уреди | уреди извор]